- Коаксіальна акустика MTX TX235C (8,5 см 3,5-дюймові 2-смугові коаксіальні, 40 Вт RMS, пікова потужність 275 Вт) вирізняються якістю звуку, дуже високою потужністю й винятковим оздобленням. Рекомендується використовувати TX235C з невеликим сабвуфером із підсилювачем, як-от MTX RTT8P, RTP8 або RTF10P для посилення низьких частот. Якість звуку динаміка на 2/3 залежить від якості встановлення. Необхідно ідеально загерметизувати та зміцнити опір із динаміком і дверима. Щоб насолодитися всім якістю звуку, рекомендується використовувати зовнішній підсилювач, як-от MTX TX2.275 або TX2450, потужність і музикальність якого перетворять музику.
Загальні характеристики- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: 3.5" (8.5 см)
- Номінальна потужність (RMS): 40 Вт.
- Максимальна потужність: 275 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 75 – 22000 Гц
- Чутливість (SPL): 90,0dB/2,83v/1m
- Опір котушки: 4 Ом
- ВЧ динамік
- Діаметр ВЧ: 13 мм
- Матеріал мембрани: Майлар
- Матеріал магніту: Неодим
- НЧ динамік
- Діаметр котушки НЧ: 25 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: Поліпропілен
- Матеріал магніту: Ферит
- Розміри та паковання
- Зовнішній діаметр, мм: 119
- Установлювальний діаметр, мм: 79
- Глибина встановлення мм: 38.4
- Кількість у пакунку: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Встановлення в штатні посадкові місця для автомобілів:- Saab 900 (93>98)
- Saab 9.3 (98>11)
- Saab 9.5 (97>06)
- VW Polo
- VW Golf 2
- VW Passat
- Skoda Fabia
- Fiat Punto (93->99)
- Mercedes Sprinter
Рекомендовані товари
Рекомендовані підсилювачі: MTX TX2450 TR450 MTX TX2.275 Рекомендовані сабвуфери: MTX RTP8, RTT8P, RTF10P, RTU8P
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Тип | Сабвуфер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр, мм | 116 |
| Діаметр ВЧ | 13 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 65 - 22000 Гц |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Матеріал дифузора НЧ | Поліпропілен |
| Матеріал мембрани | Майлар |
| Матеріал підвісу НЧ | Гума |
| Номінальна потужність (RMS) | 45 Вт |
| Офіційна гарантія | 12 мес. |
| Типорозмір | 4`' (10 см) |
| Установна глибина, мм | 43,6 |
| Установний діаметр, мм | 93,2 |
| Чутливість (SPL) | 90,5 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 218 ₴





