

Штатна магнітола Teyes CC3 4+32 Гб для Mitsubishi Pajero Sport 2 L200 Triton 2008-2016 13" 2K QLED Android 10 DSP
- В наявності
- Код: 48039
19 590 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимедійна система Teyes CC3 2K для Mitsubishi Pajero Sport 2, L200, Triton 2008-2016
Пориньте у світ сучасних технологій зі штатною мультимедійною системою Teyes CC3 2K. Розроблена спеціально для Mitsubishi Pajero Sport 2, L200 та Triton (2008-2016 років випуску), ця магнітола не просто замінить застарілий головний пристрій, а й значно розширить функціонал вашого автомобіля. Насолоджуйтесь яскравим QLED екраном з роздільною здатністю 2K, швидкою роботою Android 10 та високоякісним звуком завдяки вбудованому DSP.
Ключові переваги Teyes CC3 2K:
- Висока роздільна здатність 2K QLED дисплея: Насолоджуйтесь неймовірно чітким та яскравим зображенням на великому 13-дюймовому сенсорному екрані з роздільною здатністю 1920x1200 пікселів.
- Потужна продуктивність: 8-ядерний процесор UNISOC UMS515 та 4 ГБ оперативної пам'яті забезпечують швидку та плавну роботу будь-яких додатків Android 10.
- Чудова якість звуку: Два цифрові звукові процесори (DSP) з 27-смуговим еквалайзером, часовими затримками та підтримкою 5.1 каналів подарують вам студійне звучання у вашому автомобілі.
- Завжди на зв'язку: Вбудований 4G/3G модуль, Wi-Fi та Bluetooth дозволяють залишатися онлайн, користуватися навігацією та здійснювати дзвінки без відволікання від дороги.
- Покращена безпека: Підтримка камер заднього виду AHD та CVBS для зручності паркування та маневрування.
- Проста інтеграція: Повна сумісність з автомобілем Mitsubishi Pajero Sport 2, L200, Triton 2008-2016, включаючи підтримку CAN BUS.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Операційна система | Android 10 (API 29) |
| Дисплей | 13" QLED, сенсорний, Multi-Touch |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 (2K) |
| Процесор | 8 ядер UNISOC UMS515, 1.8 GHZ, 12 NM ARM |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Внутрішня пам'ять | 32 ГБ |
| Радіоприймач | TDA 7708 (FM/AM/RDS) |
| Підсилювач звуку | TDA 7851 / TDA 7838 MOSFET (4х50 Вт / 4 Ом max) |
| DSP | 2xDSP (EQ 27, часові затримки, баси, фільтри, підтримка 5.1) |
| Виходи | Оптичний, Коаксіальний |
| Модулі зв'язку | 4G/3G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS/Glonass |
| Підтримка камер | CVBS, AHD |
Комплектація:
У комплект входить мультимедійна система Teyes CC3 2K, комплект проводів для підключення (живлення, акустика, RCA-виходи), GPS-антена, 4G-антена, USB-кабель, кріплення для встановлення. Деякі компоненти можуть варіюватися залежно від конкретної модифікації та регіону постачання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| RCA-виходи | 3 пари |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість каналів | 4 |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MPEG4, JPEG, DivX, AVI, MP3, WMA |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | AM, FM |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Pajero Sport, L200 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мультимедіа |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Кількість дисків | 0 шт. |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Відображення тегів | Так |
| Програми еквалайзера | 27 |
| Підсилення басів | Так |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Аудіовихід, Вихід на сабвуфер |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Сенсорний екран | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 590 ₴



