
Штатна магнітола SIGMA X10432 Android 10 4+32ГБ 4G DSP QLED 10" для Toyota Hilux Pick Up AN120 2015-2020
- В наявності
- Код: 47250
9 490 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасна мультимедіа для вашого Toyota Hilux
Перетворіть свій Toyota Hilux Pick Up AN120 з 2015 по 2020 рік випуску, встановивши передову штатну магнітолу SIGMA X10432. Ця мультимедійна система на Android 10 не просто замінить застарілий головний пристрій, вона перетворить кожну поїздку на комфортну та технологічну пригоду. Насолоджуйтесь швидким відгуком, кришталево чистим звуком та безмежними можливостями сучасного Android у вашому автомобілі.
Ключові переваги SIGMA X10432
- Висока продуктивність: 8-ядерний процесор та 4 ГБ ОЗУ для миттєвого запуску додатків та плавної роботи системи.
- Яскравий QLED дисплей: 10-дюймовий екран з роздільною здатністю 1280x720 та функцією Multi-touch для чіткого та насиченого зображення.
- Завжди на зв'язку: Вбудований 4G LTE модуль для доступу в інтернет, дзвінків та обміну даними безпосередньо з магнітоли.
- Чудовий звук: Цифровий звуковий процесор DSP AKM AK7604 та підсилювач TDA-7851 забезпечують ідеальне звучання з можливістю тонкого налаштування через 36-смуговий еквалайзер.
- Інтеграція зі смартфоном: Підтримка CAR LINK Apple CarPlay та Android Auto) для безпечного та зручного використання функцій вашого телефону.
- Навігація та мультимедіа: Точний GPS/Glonass модуль, високочутливий FM/AM радіоприймач з RDS, а також підтримка камер заднього виду AHD 1080 та CVBS.
Технічні характеристики
| Операційна система | Android 10 |
| Розмір дисплея | 10 дюймів |
| Тип дисплея | QLED, 2.5D, Multi-touch |
| Роздільна здатність екрану | 1280x720 |
| Процесор | 8-ядерний UIS8581A (8xA55, 1.6 GHz) |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Внутрішня пам'ять | 32 ГБ |
| CAR LINK (CarPlay/Android Auto) | Так |
| 4G LTE модуль | Так |
| Радіоприймач | FM/AM, RDS, Si4755 |
| DSP | Так, AKM AK7604, 36-смуговий еквалайзер |
| Підсилювач звуку | TDA-7851 (4x50 Вт) |
| Bluetooth | Так |
| Wi-Fi | Так |
| GPS/Glonass | Так |
| Підтримка камер | AHD 1080, CVBS |
Комплектація
У комплект поставки входять: головний пристрій SIGMA X10432, комплект кабелів для підключення, GPS-антена, 4G-антена, перехідна рамка, гвинти для кріплення, посібник користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| RCA-виходи | 3 пари |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Стан | Новий |
| Тип | Мультимедіа |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Кількість дисків | 0 шт. |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер, Аудіовихід |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Сенсорний екран | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 490 ₴



