Компонентна акустика MTX TX650S (4 дюймова, 2-смугова, роздільна, 4 Ом, 80 Вт, середньоквадратична потужність 555 Вт, пікова) — це високоякісні коаксіальні динаміки. Вони можуть витримувати величезну потужність, і ви не можете собі уявити, яку якість звуку вони можуть відтворювати. Вони обладнані всім найкращим: Алюмінієве шасі MTX для оптимальної жорсткості, алюмінієва фазувальна бойловка для нейтралізації стоячих хвиль, мембрана з пресованого паперу для більшої музичності, деталізації та тепла, гігантський магніт для неймовірної потужності, надвелика котушка TSV TIL діаметром 30 мм для деталізації на всіх рівнях і керування потужністю завдяки для кращого охолодження, твітер із неодимовим магнітом і шовковим куполом діаметром 22 мм для м'якого та динамічного звучання, гумовий підвіс, що витримує великі прогини, залишаючись водночас надійним.
Загальні характеристики
Загальні характеристики
- Тип: Компонентна
- Типорозмір: 5.25" (13 см)
- Номінальна потужність (RMS): 80 Вт
- Максимальна потужність: 555 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 50 - 28000 Гц
- Чутливість (SPL): 93,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр ВЧ: 28 мм
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніту: Неодим
- Діаметр котушки НЧ: 30 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: Целюлоза, посилена скляними мікросферами
- Матеріал магніту: Ферит
- Тип кошика НЧ: Лита алюмінієва
- Зовнішній діаметр, мм: 132
- Установлювальний діаметр, мм: 120
- Установна глибина, мм: 56
- Кількість у пакунку: 4 шт. / комплект
- Офіційна гарантія: 12 мес.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр, мм | 132 |
| Діаметр ВЧ | 28 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 50- 28000 Гц |
| Матеріал дифузора НЧ | Целюлоза |
| Матеріал мембрани | Шовк |
| Матеріал підвісу НЧ | Гума |
| Номінальна потужність (RMS) | 80 Вт |
| Офіційна гарантія | 12 мес. |
| Тип | Компонентна |
| Типорозмір | 5,25''' (13 см) |
| Установна глибина, мм | 56 |
| Чутливість (SPL) | 93,5 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 300 ₴











