Коаксіальна акустика MTX TX469C (2-смугова коаксіальна 6x9 дюймів, 100 Вт RMS, 685 Вт, пік 4 Ом) вирізняються винятковою конструкцією, якістю звуку, потужним рівнем басів, які вони відтворюють, ефективністю і... розміром магніту. у всіх. місцях. М'якість і сила, з якою вони відтворюють найкращі записи, виняткові. Напівпресована паперова мембрана, покрита кристалами та сріблом, музична та ясна. Магнітна структура на межі розумних забезпечує дивовижну динаміку та потужність. М'який купольний твітер із шовку та неодимового магніту викликає захоплення.Остання характеристика рідкість у цьому ціновому діапазоні... Найчастіше трапляється на моделях удвічі дорожче.
Загальні характеристики
Загальні характеристики
- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: овальний 15x23 см (6x9)
- Номінальна потужність (RMS): 100 Вт
- Максимальна потужність: 685 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 22 - 25000 Гц
- Чутливість (SPL): 94,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр ВЧ: 25 мм
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніту: Неодим
- Діаметр котушки НЧ: 30 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: Целюлоза, посилена скляними мікросферами
- Матеріал магніту: Ферит
- Тип кошика НЧ: Штампована сталева
- Зовнішній діаметр, мм: 164.5 х 239
- Установлювальний діаметр, мм: 150.2 х 218.1
- Установна глибина, мм: 82
- Кількість у пакунку: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 мес.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр, мм | 164,5 х 239 |
| Діаметр ВЧ | 25 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 22- 25000 Гц |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Матеріал дифузора НЧ | Целюлоза |
| Матеріал мембрани | Шовк |
| Матеріал підвісу НЧ | Гума |
| Номінальна потужність (RMS) | 100 Вт |
| Офіційна гарантія | 12 мес. |
| Тип | Коаксіальна |
| Типорозмір | Овальний 15x23 см (6x9) |
| Установна глибина, мм | 82 |
| Чутливість (SPL) | 94,5 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 643 ₴







