Коаксіальна акустика MTX TX665C (6,5-дюймова 2-смугова коаксіальна, 4 Ом, 90 Вт RMS, 620 Вт пік) — це високоякісні коаксіальні динаміки. Вони можуть витримувати величезну потужність, і ви не можете собі уявити якість звуку, яку вони можуть відтворювати. Вони обладнані найкращим: Алюмінієва рама MTX для оптимальної жорсткості, діафрагма з пресованого паперу для більшої музичності, деталізації та тепла, гігантський магніт для неймовірної потужності, дуже велика шпуля з TSV TIL діаметром 30 мм для деталізації на всіх рівнях і керування потужністю завдяки кращому охолодженню, феноменальний неодим. магнітний твітер і шовковий купол діаметром 28 мм для плавного та динамічного звучання, гумова підвіска, що витримує великі відхилення, залишаючись водночас надійною.
Загальні характеристики
Загальні характеристики
- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: 6.5" (16.5см)
- Номінальна потужність (RMS): 90 Вт
- Максимальна потужність: 620 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 40 - 28000 Гц
- Чутливість (SPL): 93,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр ВЧ: 28 мм
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніту: Неодим
- Діаметр котушки НЧ: 30 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: Целюлоза, посилена скляними мікросферами
- Матеріал магніту: Ферит
- Тип кошика НЧ: Лита алюмінієва
- Зовнішній діаметр, мм: 166
- Установлювальний діаметр, мм: 143.5
- Установна глибина, мм: 64.5
- Кількість у пакунку: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 мес.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр, мм | 166 |
| Діаметр ВЧ | 28 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 40- 28000 Гц |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Матеріал дифузора НЧ | Целюлоза |
| Матеріал мембрани | Шовк |
| Матеріал підвісу НЧ | Гума |
| Номінальна потужність (RMS) | 90 Вт |
| Офіційна гарантія | 12 мес. |
| Тип | Коаксіальна |
| Типорозмір | 6,5'' (16,5 см) |
| Установна глибина, мм | 64,5 |
| Чутливість (SPL) | 93,5 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 496 ₴







